´╗┐ Lista nauczycieli akademickich - Wyższa Szkoła Humanistyczna w Lesznie
X
W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies. Używamy cookies, żeby zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy korzystają z witryny i dostosować ją tak, aby korzystanie z niej było dla nich przyjemniejsze i ciekawsze. Stosujemy cookies także w celach statystycznych. W każdej chwili mogą Państwo zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. ZAMKNIJ

Lista nauczycieli akademickich

mgr Adamczewski Wojciech wojciech-adamczewski1@wp.pl
prof. WSH dr Andrzejewska Gabriela  gabriela.andrzejewska@wsh-leszno.pl 
prof. WSH dr Bartkowiak Anna  anna.bartkowiak@wsh-leszno.pl 
mgr Beczkiewicz Mariola  mbeczkiewicz@o2.pl 
mgr Bia┼éa Aneta emi28kok@wp.pl 
mgr Cie┼Ťla El┼╝bieta  ela.ciesla@vp.pl
mgr in┼╝. Dawid Aleksander  aleksander.dawid@wsh-leszno.pl 
mgr Dera Iwona  iwonadera.edukacja@gmail.com 
mgr Dmowska Janina  janina.dmowska@op.pl 
mgr Dubiał Agata wshdubial@op.pl
prof. WSH dr hab. Duda Gra┼╝yna  grazyna1.duda@gmail.com 
mgr Dygudaj Aleksandra  aleksandra.dygudaj@wp.pl 
dr Dzikowski Piotr  info@piomarhouse.pl 
prof. WSH dr Filipiak Monika mon.filipiak@gmail.com 
mgr Fr─ůckowiak-Bie┼ä Iwona  bien.iwona@gmail.com
dr Gdula Kazimierz  kazela@interia.pl 
mgr Grochowiak Michał -
mgr Grochowiak Piotr  piotr_grochowiak@wp.pl 
mgr Grolewska Jolanta  dorka61@wp.pl 
mgr Hamrol Piotr  wshpiotrh@onet.pl 
dr Hayn Ryszard  haynr@poczta.onet.pl 
dr Hermanowski Marcin  marcinh@gazeta.pl 
mgr J─Ödrzychowska Anna anna_jedrzychowska@wp.pl 
dr Karmoli┼äska-Jagodzik Ewa  ekarmolinska@wp.pl 
mgr Karmoli┼äska Jolanta  karmolinskajola@wp.pl 
mgr Kaube Marzena  marzena@leszno.zw.pl 
mgr Knop Karol  karol.knop71@wp.pl 
dr Konior Adam  adam.konior@op.pl 
dr Kostyn Kamil  kamil.kostyn@upwr.edu.pl 
dr Laskowska Barbara  barbara.laskowska@wsh-leszno.pl 
mgr Lewandowska Wioletta  wiolettalewandowska@op.pl 
mgr ┼üysiak-Zieli┼äska Agnieszka agnieszka.lysiak.zielinska@interia.pl 
mgr Marsza┼éek Gra┼╝yna  grapa56@gmail.com 
mgr Misiorna El┼╝bieta  misiorna@amu.edu.pl 
mgr Mulczy┼äski Karol  karol.mulczynski@wp.pl 
dr hab. Nowosad Inetta  inettanowosad@wp.pl 
mgr Nym┼Ť-Górna Agnieszka  agnieszka.nyms@gmail.com 
mgr Osiejewska Urszula  ulaosiej@o2.pl
mgr Piasecka-Olejniczak Krystyna  krystyna_piasecka@wp.pl 
dr Powa┼éowski Szymon  s.powalowski@10g.pl 
mgr Puchalski Przemys┼éaw  puchalski.przemyslaw@gmail.com 
dr hab. Rachwa┼é Marcin  marcin.rachwal@op.pl 
mgr Rangno Renata  renrob@o2.pl
mgr Rembacz El┼╝bieta  elarembacz@wp.pl 
mgr Rozynek Wioletta  wiolarozynek@gmail.com 
mgr Rusiecki Grzegorz grrus@wp.pl
dr Sadowska Justyna  j.oleksiewicz@wp.pl 
dr Sarnecki Robert  robert@amu.edu.pl 
mgr So┼étysiak Alicja  alissol@wp.pl 
dr Marek Stawecki marekstawecki@op.pl
prof. WSH dr hab. ┼Ülusarz Bogdan  b.slusarz@wpa.uz.zgora.pl 
mgr Telega Leszek  letel@o2.pl 
mgr Walczak Barbara  barbara-walczak1@wp.pl 
dr hab. Wali┼äska Marzena  marzena.walinska@gmail.com 
dr Wawrzyniak-Beszterda Renata rwb@amu.edu.pl 
dr Wawrzy┼äczak Dominik  djm2829@gmail.com 
mgr Wierzbicka Anna anna.wierzbicka1@gmail.com 
mgr Winkhof Dariusz  dwinkhof@wp.pl 
dr Wojtaszek Aleksandra  aleksandra.wojtaszek@wp.pl 
prof. zw. dr hab. Zandecki Aleksander -
mgr Ziajkiewicz Radek  r.ziajkiewicz@gmail.com 
mgr ┼╗muda Halina  halina.zmuda@gmail.com 
mgr Żołędziejewski Andrzej andrzej_zoledziejewski@wp.pl