´╗┐ Lista nauczycieli akademickich - Wyższa Szkoła Humanistyczna w Lesznie
X
W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies. Używamy cookies, żeby zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy korzystają z witryny i dostosować ją tak, aby korzystanie z niej było dla nich przyjemniejsze i ciekawsze. Stosujemy cookies także w celach statystycznych. W każdej chwili mogą Państwo zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. ZAMKNIJ

Lista nauczycieli akademickich

dr Andrzejewska Gabriela   gabriela.andrzejewska@wsh-leszno.pl 
dr Bartkowiak Anna   anna.bartkowiak@wsh-leszno.pl
mgr  Beczkiewicz Mariola   mbeczkiewicz@o2.pl
mgr Cie┼Ťla El┼╝bieta   ela.ciesla@vp.pl
dr Ciszewicz Marta   ciszewiczmarta@interia.pl
mgr in┼╝. Dawid Aleksander   aleksander.dawid@wsh-leszno.pl
mgr Dera Iwona   iwonadera.edukacja@gmail.com
mgr Dmowska Janina   janina.dmowska@op.pl
mg Agata Dubia┼é   wshdubial@op.pl
dr hab. Duda Gra┼╝yna   grazyna1.duda@gmail.com
dr Dytko Jan   jandytko@wp.pl
dr Dzikowski Piotr   info@piomarhouse.pl
dr Filipiak Monika   mon.filipiak@gmail.com
mgr Fr─ůckowiak-Bie┼ä Iwona   bien.iwona@gmail.com
dr Gdula Kazimierz   kazela@interia.pl
mgr Grolewska Jolanta   dorka61@wp.pl
mgr Hamrol Piotr   wshpiotrh@onet.pl
dr Hayn Ryszard   haynr@poczta.onet.pl
dr Karmoli┼äska - Jagodzik Ewa   ekarmolinska@wp.pl
mgr Karmoli┼äska Jolanta   karmolinskajola@wp.pl
mgr Kaube Marzena   marzena@leszno.zw.pl
mgr Knop Karol   karol.knop71@wp.pl
dr Konior Adam   adam.konior@op.pl
dr Kostyn Kamil   kamil.kostyn@upwr.edu.pl
dr hab. Kus Krzysztof   kkus@umed.poznan.pl
dr Laskowska Barbara   barbara.laskowska@wsh-leszno.pl
dr Marcinkowska-Gapi┼äska Anna   bel_fer@poczta.onet.pl
mgr Marsza┼éek Gra┼╝yna   grapa56@gmail.com
dr Mosiek Piotr   piotrmosiek@o2.pl
mgr Mulczy┼äski Karol   karol.mulczynski@wp.pl
dr hab. Nowosad Inetta   inettanowosad@wp.pl
mgr  Osiejewska Urszula   ulaosiej@o2.pl
mgr Piasecka-Olejniczak Krystyna   krystyna_piasecka@wp.pl
dr  Powa┼éowski Szymon   s.powalowski@10g.pl
dr hab. Rachwa┼é Marcin   marcin.rachwal@op.pl
mgr Rangno Renata   renrob@o2.pl
mgr  Rogalka Barbara   rogalkab@poczta.onet.pl
mgr Rozynek Wioletta   wiolarozynek@gmail.com
dr Sadowska Justyna   j.oleksiewicz@wp.pl
dr Sarnecki Robert   robert@amu.edu.pl
mgr So┼étysiak Alicja   alissol@wp.pl
dr hab. ┼Ülusarz Bogdan   b.slusarz@wpa.uz.zgora.pl
mgr Talarska - Ratajczak Marlena   leniks@poczta.onet.pl
mgr Telega Leszek   letel@o2.pl
prof. U┼║dzicki Roman   uzdzicki@wp.pl
mgr Walczak Barbara   barbara-walczak1@wp.pl
dr Wawrzyniak-Beszterda  Renata   rwb@amu.edu.pl
dr Wawrzy┼äczak Dominik   djm2829@gmail.com
mgr  Wein Bogumi┼éa   wein@poczta.onet.pl
mgr Wieczorek-Stachowicz Miros┼éawa   mirkaws@op.pl
mgr Winkhof Dariusz   dwinkhof@wp.pl
prof. zw. dr hab. Zandecki Aleksander    
mgr ┼╗muda Halina   halina.zmuda@gmail.com