X
W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies. Używamy cookies, żeby zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy korzystają z witryny i dostosować ją tak, aby korzystanie z niej było dla nich przyjemniejsze i ciekawsze. Stosujemy cookies także w celach statystycznych. W każdej chwili mogą Państwo zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. ZAMKNIJ

Kontakt

ADRES UCZELNI

Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Króla Stanisława Leszczyńskiego
ul. Królowej Jadwigi 10
64-100 Leszno

tel. 65 529 47 77

 

PUNKT REKRUTACYJNY (w Dziekanacie)  

Studia I i II stopnia Studia podyplomowe

e-mail: rekrutacja@wsh-leszno.pl    e-mail: podyplomowe@wsh-leszno.pl

 

REKTOR

prof. WSH dr Monika Filipiak    e-mail: monika.filipiak@wsh-leszno.pl

 

KANCLERZ

mgr Ryszard Karmoliński

 

DZIEKAN WYDZIAŁU NAUK SPOŁECZNYCH

prof. WSH dr Gabriela Andrzejewska     e-mail: gabriela.andrzejewska@wsh-leszno.pl

 

PEŁNOMOCNIK ZAŁOŻYCIELA, MENADŻER UCZELNI

prof. WSH dr Anna Bartkowiak     e-mail: anna.bartkowiak@wsh-leszno.pl

 

DZIEKANAT e-mail: dziekanat@wsh-leszno.pl

lic. Magdalena Obiegała (specjalista ds. administracyjnych)   e-mail: magdalena.obiegala@wsh-leszno.pl

inż. Magdalena Kucza (specjalista ds. administracyjnych)   e-mail: magdalena.kucza@wsh-leszno.pl

 

BIURO STUDIÓW PODYPLOMOWYCH  e-mail: podyplomowe@wsh-leszno.pl

mgr Grażyna Martin (specjalista ds. administracyjnych)   e-mail: grazyna.martin@wsh-leszno.pl

 

OPIEKUN PRAKTYK

mgr inż. Agata Gumienna     e-mail: agata.gumienna@wsh-leszno.pl

 

STARSZY SPECJALISTA DS. KSZTAŁCENIA NA ODLEGŁOŚĆ

mgr inż. Aleksander Dawid e-mail:    aleksander.dawid@wsh-leszno.pl

 

KOORDYNATOR DS.ORGANIZACJI I TOKU STUDIÓW

dr Barbara Laskowska     e-mail: barbara.laskowska@wsh-leszno.pl

 

REKTORAT  e-mail: rektorat@wsh-leszno.pl

mgr Marzena Nikodemska (starszy specjalista ds. administracyjnych)   e-mail: marzena.nikodemska@wsh-leszno.pl

 

PEŁNOMOCNIK REKTORA DS. STUDENTÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH

mgr Marzena Nikodemska   e-mail: marzena.nikodemska@wsh-leszno.pl

 

DYREKTOR ADMINISTRACYJNO-TECHNICZNY

mgr Agnieszka Francke e-mail: agnieszka.francke@wsh-leszno.pl

 

KWESTURA  e-mail: kwestura@wsh-leszno.pl

mgr Elżbieta Bielecka (Kierownik Działu Ekonomiczno-Kadrowego)   e-mail: elzbieta.bielecka@wsh-leszno.pl

Oliwia Sadowska (referent księgowy)   e-mail: kwestura@wsh-leszno.pl

 

LEKTORATY

Koordynator

mgr Grażyna Marszałek    e-mail: grazyna.marszalek@wshlesznopl.onmicrosoft.com


BIBLIOTEKA

mgr Marzena Nikodemska e-mail: biblioteka@wsh-leszno.pl

 

BIURO KARIER

mgr Marzena Nikodemska e-mail: biurokarier@wsh-leszno.pl

 

RZECZNIK DS. PRZECIWDZIAŁANIA MOBBINGOWI, DYSKRYMINACJI, MOLESTOWANIU SEKSUALNEMU ORAZ KORUPCJI

prof. WSH dr Anna Bartkowiak  e-mail: anna.bartkowiak@wsh-leszno.pl

 

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Krystian Erens  e-mail: krystian.erens@infomania.pl

 

Konto bankowe Uczelni: PKO BP S.A. O/Leszno, 50-1020-3088-0000-8602-0037-8877

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza Wyższej Szkoły Humanistycznej im Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie w ePUAP: /WSH-Leszno/SkrytkaESP

(Adres strony ePUAP: http://epuap.gov.pl)