X
W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies. Używamy cookies, żeby zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy korzystają z witryny i dostosować ją tak, aby korzystanie z niej było dla nich przyjemniejsze i ciekawsze. Stosujemy cookies także w celach statystycznych. W każdej chwili mogą Państwo zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. ZAMKNIJ

Kontakt

ADRES UCZELNI

Wy┼╝sza Szko┼éa Humanistyczna im. Króla Stanis┼éawa Leszczy┼äskiego
ul. Królowej Jadwigi 10
64-100 Leszno

tel. 65 529 47 77

 

PUNKT REKRUTACYJNY (w Dziekanacie)  

Studia I i II stopnia Studia podyplomowe

e-mail: rekrutacja@wsh-leszno.pl    e-mail: podyplomowe@wsh-leszno.pl

 

REKTOR

prof. WSH dr Monika Filipiak    e-mail: monika.filipiak@wsh-leszno.pl

 

KANCLERZ

mgr Ryszard Karmoliński

 

DZIEKAN WYDZIAŁU NAUK SPOŁECZNYCH

prof. WSH dr Gabriela Andrzejewska     e-mail: gabriela.andrzejewska@wsh-leszno.pl

 

PEŁNOMOCNIK ZAŁOŻYCIELA, MENADŻER UCZELNI

prof. WSH dr Anna Bartkowiak     e-mail: anna.bartkowiak@wsh-leszno.pl

 

DZIEKANAT e-mail: dziekanat@wsh-leszno.pl

lic. Magdalena Obiega┼éa (specjalista ds. administracyjnych)   e-mail: magdalena.obiegala@wsh-leszno.pl

in┼╝. Magdalena Kucza (specjalista ds. administracyjnych)   e-mail: magdalena.kucza@wsh-leszno.pl

 

BIURO STUDIÓW PODYPLOMOWYCH  e-mail: podyplomowe@wsh-leszno.pl

mgr Gra┼╝yna Martin (specjalista ds. administracyjnych)   e-mail: grazyna.martin@wsh-leszno.pl

 

OPIEKUN PRAKTYK

mgr in┼╝. Agata Gumienna     e-mail: agata.gumienna@wsh-leszno.pl

 

STARSZY SPECJALISTA DS. KSZTA┼üCENIA NA ODLEG┼üO┼Ü─ć

mgr in┼╝. Aleksander Dawid e-mail:    aleksander.dawid@wsh-leszno.pl

 

KOORDYNATOR DS.ORGANIZACJI I TOKU STUDIÓW

dr Barbara Laskowska     e-mail: barbara.laskowska@wsh-leszno.pl

 

REKTORAT  e-mail: rektorat@wsh-leszno.pl

mgr Marzena Nikodemska (starszy specjalista ds. administracyjnych)   e-mail: marzena.nikodemska@wsh-leszno.pl

 

PE┼üNOMOCNIK REKTORA DS. STUDENTÓW NIEPE┼üNOSPRAWNYCH

mgr Marzena Nikodemska   e-mail: marzena.nikodemska@wsh-leszno.pl

 

DYREKTOR ADMINISTRACYJNO-TECHNICZNY

mgr Agnieszka Francke e-mail: agnieszka.francke@wsh-leszno.pl

 

KWESTURA  e-mail: kwestura@wsh-leszno.pl

mgr El┼╝bieta Bielecka (Kierownik Dzia┼éu Ekonomiczno-Kadrowego)   e-mail: elzbieta.bielecka@wsh-leszno.pl

mgr Maria Dobrzy┼äska (referent ksi─Ögowy)   e-mail: maria.dobrzynska@wsh-leszno.pl

 

LEKTORATY

Koordynator

mgr Gra┼╝yna Marsza┼éek    e-mail: grazyna.marszalek@wshlesznopl.onmicrosoft.com


BIBLIOTEKA

mgr Marzena Nikodemska e-mail: biblioteka@wsh-leszno.pl

 

BIURO KARIER

mgr Marzena Nikodemska e-mail: biurokarier@wsh-leszno.pl

 

RZECZNIK DS. PRZECIWDZIAŁANIA MOBBINGOWI, DYSKRYMINACJI, MOLESTOWANIU SEKSUALNEMU ORAZ KORUPCJI

prof. WSH dr Anna Bartkowiak  e-mail: anna.bartkowiak@wsh-leszno.pl

 

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Krystian Erens  e-mail: krystian.erens@infomania.pl

 

Konto bankowe Uczelni: PKO BP S.A. O/Leszno, 50-1020-3088-0000-8602-0037-8877

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza Wy┼╝szej Szko┼éy Humanistycznej im Króla Stanis┼éawa Leszczy┼äskiego w Lesznie w ePUAP: /WSH-Leszno/SkrytkaESP

(Adres strony ePUAP: http://epuap.gov.pl)